Історія + Фотографії

 

Голова асоціації

 

3

Підгірний Ярослав Михайлович,  доктор медичних наук, професор. Завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії ФПДО. 

Народився 7 листопада 1958 року в м.Львові. З 1976 по 1982 рік навчався у Львівському медичному інституті. В 1982-1983 роках працював лікарем інтерном за спеціальністю “Анестезіологія” в Львівській обласній дитячій клінічній лікарні “ОХМАТДИТ”, а з 1983 по 1987 рік – лікарем цієї ж лікарні. З 1987 по 1994 роки працював лікарем анестезіологом Львівської обласної клінічної лікарні. З 1991 по 1994 роки навчався в заочній аспірантурі на кафедрі анестезіології та інтенсивної терапії Дніпропетровської державної медичної академії. В 1994 році під керівництвом член-кор АМН та НАН України, д.мед н., проф. Новицької –Усенко Л.В. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук на тему «Окисний метаболізм нирок у хворих на гостру ниркову недостатність».

З 1994 року – асистент, а з 1997 року – доцент кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. В 2010 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук на тему «Екстракорпоральна детоксикація та її місце в лікуванні синдрому поліорганної недостатності». В 2011 році Підгірному Я.М. присвоєно вчене звання професора. Є лікарем анестезіологом вищої кваліфікаційної категорії. З 2007 року – головний анестезіолог Департаменту охорони здоров'я Львівської обласної державної адміністрації. В 2010 році обраний на посаду завідувача кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. В тому ж році Підгірного Я.М. обрано Головою Асоціації анестезіологів Львівщини. В 2013 році на VI Національному Конгресі анестезіологів України проф.Підгірного Я.М. було обрано віце-президентом Асоціації анестезіологів Україні, а на VII Національному Конгресі анестезіологів України в 2016 році – Головою комітету з інтенсивної терапії Асоціації анестезіологів України. Є автором понад 120 статей та наукових праць у вітчизняних та іноземних виданнях. Під керівництвом проф., д.мед.н. Підгірного Я.М. виконано 5 дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидат медичних наук.

 

 

Заступник Голови асоціації

 

zastypnyk

Щуровська Ірина Павлівна, завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії Комунального закладу Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр», головний позаштатний спеціаліст з дитячої анестезіології Департаменту охорони здоров’я ЛОДА. У 1994 році закінчила педіатричний факультет Львівського медичного інституту з відзнакою. 1994-1997 рр. – інтернатура з дитячої анестезіології при Львівському медичному університеті ім. Данила Галицького. З 1997 р. працює лікарем анестезіологом дитячим в ЗУСДМЦ. З 2007 р. займає посаду завідувача відділення анестезіології та інтенсивної терапії. З 2011 р. призначена позаштатним спеціалістом з дитячої анестезіології ДОЗ ЛОДА.

 

 

Секретар асоціації

 

secretar

Філик Ольга Володимирівна доцент кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. В 2009 році закінчила медичний факультет №2 Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, отримала диплом з відзнакою. Розпочала навчання в інтернатурі за спеціальністю “Дитяча анестезіологія” та одночасно навчалася в магістратурі на кафедрі анестезіології та інтенсивної терапії вищезазначеного університету. В 2011 році захистила магістерську роботу на тему “Клініко-фізіологічні критерії достатнього об’єму інфузійної терапії у дітей з тяжким сепсисом / септичним шоком” та отримала диплом магістра медицини з відзнакою.

Після закінчення інтернатури та магістратури з 2011 року працювала лікарем анестезіологом дитячим Львівської обласної дитячої клінічної лікарні “ОХМАТДИТ”. В грудні 2011 року розпочала навчання в очній аспірантурі на кафедрі анестезіології та інтенсивної терапії Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького та з січня 2012 року працювала за сумісництвом асистентом цієї ж кафедри.
В 2014 році дотермінового захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук на тему “Зміни гемостазу та їх корекція у дітей з сепсисом” та з грудня 2014 року була переведена на штатну посаду асистента кафедри анестезіології та інтенсивної терапії де і працює до сьогодні.
В 2015 році асистент кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Філик Ольга Володимирівна стала лауреатом Премії талановитих молодих учених і спеціалістів Львівської обласної ради.
З 2017 року працює на посаді доцента цієї ж кафедри.

Є автором 40 наукових публікацій.

 

received 1615482171844355Відповідальний за економічні питання Асоціації

Садова-Чуба Зоряна Тарасівна асистент кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. В 2006 році закінчила Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького та отримала диплом з відзнакою.

Проходила інтернатуру  за спеціальністю “Внутрішні хвороби” на базах кафедри терапії ФПДО ЛНМУ імені Данила Галицького. Після закінчення інтернатури пройшла спеціалізацію на кафедрі анестезіології та інтенсивної терапії ФПДО ЛНМУ ім. Данила Галицького та в 2009 році отримала сертифікат спеціаліста за спеціальністю "Дитяча анестезіологія".

З 2009 року працює лікарем анестезіологом у КЗ ЛОДКЛ "ОХМАТДИТ". У березні 2009 року розпочала роботу на кафедрі анестезіології та інтенсивної терапії ФПДО старшим лаборантом, а з жовтня на посаді асистента цієї ж кафедри.

Адреса:

Телефон/Факс: 032-276-97-95

Офіційні поштові скриньки: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Перелік документі для завантаження чи перегляду ( pdf )